HAKKIMIZDA

 

Kurumumuz, 2005 yılında tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ve her gecen zamanda kalitesini arttırarak 2015 yılında Bizi tercih eden hastalarımıza daha kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

               Hastanemiz doğumhaneler ,ameliyathaneler ve 4 yetişkin 5 yenidoğan yoğun bakım olmak üzere toplam 37 yataklı butik bir hastanedir.

               Modern alt yapısı, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanacağımıza inanıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam edeceğiz.

 

DEĞERLERİMİZ

* Hasta Haklarına Saygı

* Tıbbi Etik Kurallara Bağlılık

* Dürüstlük , Güven

* Bilgi

* Araştırmacılık

* Yeniliklere Açık Olmak

* Sorumluluk

* Duyarlılık

* Şeffaflık

* Katılımcılık

* Ekip Ruhu

 

VİZYONUMUZ

               Sağlıktaki değişim ve gelişmeleri takip eden, tıbbi uygulamaları ve sağlık teknolojisi ile örnek gösterilen, nitelikli ve uzman kadrosunu sürekli iyileştirme ve gelişim mantığı ile eğitimle destekleyen, Türkiye’nin örnek gösterilen sağlık kuruluşlarından biri olmak.

 

MİSYONUMUZ

               Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini etik değerlere bağlı,hasta ve çalışan haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyerek, çağdaş ve uygun koşullarda din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.